پویش عروسی خوبان چیست؟

عروسی خوبان پویشی است برای کمک به آغاز زندگی مشترک 888 زوج جوان در مناطق محروم کشور؛ زوج‌های جوانی که به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی، از توان کافی برای مهیا نمودن مقدمات مادی ازدواج خود برخوردار نیستند. ما در بنیاد کرامت امام رضا علیه السلام تصمیم داریم تا با حمایت شما مردم و تشکل‌های خیریه محلی از سراسر کشور برای پا گرفتن 888 زندگی مشترک هرآنچه در توان و بضاعت داریم کمک کنیم. از کمک به تأمین یک جهیزیه حداقلی برای دختران تا کمک به ودیعه مسکن برای پسران و برگزاری جشن عروسی خوبان.
روش‌های حضور در عروسی خوبان:
1. کمک‌های نقدی از طریق #8888*780*
2. از طریق درگاه پرداخت اینترنتی Fa.bkr.ir
* شما همچنین می‌توانید یکی از همیاران این طرح را به عنوان امین خود انتخاب نموده و گزارش لحظه به لحظه کمک‌های واریز شده تا برگزاری جشن #عروسی_خوبان را از طریق ایشان دنبال کنید.
کمک‌های خیر شما در کنار وجوهات حضرت علی‌بن‌موسی الرضا علیه السلام با نام مبارک ایشان در اختیار تشکل‌های خیریه محلی در سراسر کشور قرار می‌گیرد. تشکل‌های خیریه محلی زحمت شناسایی و معرفی و همیاری زوج‌های جوان در مناطق محروم کشور را برعهده دارند و تا پایان کار به صورت میدانی عهده‌دار پیشبرد و پیشرفت #عروسی_خوبان هستند و با توجه به شرایط بومی و محلی هرمنطقه و اقتضائات و نیازمندی‌های هر زوج جوان تصمیم می‌گیرند که این کمک‌ها چگونه و با چه روشی در اختیار ایشان قرار بگیرد. ما نیز گزارش لحظه به لحظه این کمک‌ها را تا برگزاری جشن عروسی 888 زوج جوان تا فاصله دهه کرامت تقدیم شما خواهیم کرد.

۱۴۲,۹۲۰,۹۱۷ تومان مبلغ جمع‌آوری شده از سایت
۱۱۹,۰۷۱,۲۳۱ تومان مبلغ جمع‌آوری شده از کد دستوری*780*8888#
۸۵۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان شبکه فعالین خانواده رضوی
۱,۳۱۳,۰۴۰,۰۰۰ تومان بنیاد کرامت امام رضا(ع)۲,۴۲۵,۵۳۲,۱۴۸ تومان مبلغ کل
۷,۰۴۷  نفر  تعداد مشارکت‌ها
۴۰۴ زوج تعداد زوج‌های پوشش داده شده